Simsek Bot Web Sitesi Yasal Uyarı Metni

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki kullanım koşullarını, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

KULLANIM KOŞULLARI

FİKRİ MÜLKİYET

Bu site'deki tüm materyallerin telif hakları Simsek Grup’a aittir ve önceden Simsek Grup’un yazılı izni olmaksızın, herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanılamaz, indirilemez, kopyalanamaz ve yazdırılamaz.

Bu site'de yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Site içerisinde yer alan sayfalarda, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, metin, resim, logo, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar Simsek Grup’un izin alınmaksızın web ortamında, ticari amaçlı olsun/olmasın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi) yayınlanamaz ve kullanılamaz.

BAĞLANTILAR

Web sitemiz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Web sitemizden bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dahil, Simsek Grup'un hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sitelerin gizlilik politikaları için herhangi bir sorumluluk kabul edilmez ve hiç bir şekilde, bu Web sitelerinin yürürlükte olan veri koruma uygulamalarının ilgili tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun olup olmadığı garanti edilmez. Herhangi bir kişisel veri açıklamadan önce bu sitelerin her birinin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu site'den çıkmış olacaksınız.

GÜNCELLEME

Simsek Grup bu site'de mevcut kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da site'ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Simsek Grup’a hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez.

YETKİLİ MAHKEME

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız/misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda Simsek Grup’un tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Bu site'nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları geçerli olmak üzere Kayseri Adliyesi Mahkemeleri yetkilidir.

Son Güncelleme Tarihi : 31.05.2022

Simsek Bot © 2018-
Edited with by turkoglu_